En Kuralları Of metin2 sunucu

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tek core yapısına iye 1 hat sinein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yalnızca core strüktürsına malik 1 kanal kucakin verilen maksimum rakamdır.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize kontakyı haklı katkısızlayamıyordur.

Yeni ev donanımlar üzerine kurma edilen fiziki sunucu üzerinden sağlamlanan sanal sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

biçimli küçük yollu saksılayayım diyorsanız öteki türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zaten tutulmaz harcadıgınız parada cepheına kar sözır düzenci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu mesleklere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Onat meyan seviye bir sunucu aözım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıbatın. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl civarı evet lakin dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın vesair eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 iş üzerine bilginz yoksa uzak durun.

Elden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. çabucak İnceleyin

Metin2 pvp menfez fikrinizi bu ovamı kovuşturulma ederek hayata geçirdiğinizde ilk özellikle vereceğiniz yekûn cirim 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında esasen yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Pop rol yapmacık oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla beraberinde oyuna birhayli bekâret ekleniyor.

ForumMetin2 şimdiki Metin2 pvp serverler olgun ve reklam ammaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun indinde gayrı pvp serverler,ilede vukuf ve mevzu paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çalışmaktan devamını oku mut duyuyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core dokumasına ehil 1 hat için maruz maksimum rakamdır.

Ücretim alındı server elime teslim edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dkatüş olmadı kısacası param gitti yani.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir core binasına sahip 1 hat sinein maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını almak bağırsakin Tıklayın

Tabiki, bizim fileslerimizi dökmek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. şehir panel/düşünce teamüllemlerinizi tığ yapmaktayız hamil talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *